Kostka Arkady

Wrastające paznokcie, przełom w leczeniu

Kostka Arkady to innowacyjne narzędzie służące do bezinwazyjnego usuwania problemu wrastających paznokci. Zabieg wykonany przy jej użyciu szybko i skutecznie rozwiązuje problem, który dotyka blisko 15% populacji, przynosząc natychmiastową ulgę bólu. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny.
Kostka Arkady

Klinika

Telefoniczna rejestracja
oraz informacja:
+48 690 014 000

Zabiegi wykonujemy
ul.Puławska 455

Do dyspozycji Państwa - Klinika Metody Arkady

Zapewniamy profesjonalną obsługę, pomoc dermatologa, pełen pakiet badań w przypadku stanów zapalnych oraz miłą i kameralną atmosferę.

Nasi specjaliści zapewnią Państwu opiekę przez cały okres leczenia i będą służyć radą w każdym momencie jego trwania.

Terminy konsultacji oraz zabiegów, mogą Państwo ustalić indywidualnie poprzez recepcję.

Serdecznie zapraszamy.

KWALIFIKACJA DO ZABIEGU PLASTYCZNEJ REKONSTRUKCJI PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Konsultant naukowy Metody Arkady - Dr n. med. Maciej Koselak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i specjalista chirurgii ogólnej. Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Pełni funkcję kierownika medycznego, a także specjalisty ds. leczenia zespołu stopy cukrzycowej i trudno gojących się ran w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej SEP-MED w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. W WSZKiPZ w Warszawie pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Jest wykładowcą i kierownikiem specjalności "Podologia".LibraMax

LibraMax

LibraMax jest wyłącznym dystrybutorem Kostki Arkady, korygującej wrastające paznokcie. Zapewniamy kompleksowe, fachowe doradztwo.

Gabinet zabiegowy

Gabinet

W naszym gabinecie skutecznie leczymy wrastające paznokcie. Przejdź do strony gabinetu, zapisz się na wizytę i raz na zawsze zapomnij o swoim problemie!

Kontakt z LibraMax

Kontakt z LibraMax

W razie dodatkowych pytań nt. produktu, zainteresowania prezentacją metody lub zakupem urządzenia, prosimy telefon lub e-mail.

LibraMax Sp. z o.o.
02-031 Warszawa, ul. Grójecka 43/7
tel. +48 690 014 000, e-mail: office@libramax.pl
Polityka plików cookies
©
2012 LibraMax. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Brandis
Klinika