Kostka Arkady

Wrastające paznokcie, przełom w leczeniu

Kostka Arkady to innowacyjne narzędzie służące do bezinwazyjnego usuwania problemu wrastających paznokci. Zabieg wykonany przy jej użyciu szybko i skutecznie rozwiązuje problem, który dotyka blisko 15% populacji, przynosząc natychmiastową ulgę bólu. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny.
Kostka Arkady

LibraMax

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, naszym Klientom zapewniamy kompetentne doradztwo i wszelką potrzebną pomoc.

skontaktuj się z nami »

poznaj naszych:

Partnerów »

LibraMax Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem Kostki Arkady na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Republiki Włoskiej. Nasza oferta skierowana jest do lekarzy oraz placówek medycznych i klinik medycyny estetycznej.

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat Metody Arkady – prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00

LibraMax

LibraMax

LibraMax jest wyłącznym dystrybutorem Kostki Arkady, korygującej wrastające paznokcie. Zapewniamy kompleksowe, fachowe doradztwo.

Gabinet zabiegowy

Gabinet

W naszym gabinecie skutecznie leczymy wrastające paznokcie. Przejdź do strony gabinetu, zapisz się na wizytę i raz na zawsze zapomnij o swoim problemie!

Kontakt z LibraMax

Kontakt z LibraMax

W razie dodatkowych pytań nt. produktu, zainteresowania prezentacją metody lub zakupem urządzenia, prosimy telefon lub e-mail.

LibraMax Sp. z o.o.
02-031 Warszawa, ul. Grójecka 43/7
tel. +48 690 014 000, e-mail: office@libramax.pl
Polityka plików cookies
©
2012 LibraMax. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Brandis
Klinika